Час роботи : з 10.00 до 19.00 Вихідні по домовленості

 

Виготовлення сувенірної продукції в Києві

У будь-якому бізнесі протягом багатьох років існує традиція приймати і дарувати подарунки своїм партнерам. Це свого роду знак поваги і уваги до тих, з ким ви маєте ділові відносини. Оскільки мова йде про бізнес, то й подарунок повинен носити комерційний характер і передавати інформацію про компанію, її діяльність.

Сувеніри з фірмовою символікою давно вважаються прекрасним варіантом подарунка партнерам і клієнтам компанії. Якщо правильно підібрати сувенір, можна відобразити через нього своє ставлення до обдаровуваного. Сувенірна продукція з логотипом компанії – це предмети, що відображають надійність і уважне ставлення компанії до тих, з ким вона співпрацює. Якщо фірма готова витрачати кошти на виробництво сувенирки з фірмовою символікою – значить, вона піклується про свій імідж. Такі компанії, як правило, міцно стоять на ногах і являють собою надійного партнера в бізнесі.

Що подарувати партнерам, клієнтам і співробітникам?

Для кожного особливого випадку важливо підібрати свій подарунок. При виборі треба враховувати характер заходу, в ході якого вручається презент, а також особливості та інтереси обдаровуваних осіб. Так, наприклад, діловим партнерам або постійним клієнтам можна подарувати щось для офісу і роботи. Як сувенір варто вибрати щоденник, настільний набір, ручку або календар з логотипом. Такі подарунки будуть корисні на кожен день. Використовуючи їх, людина буде згадувати про вашу компанію і приємну подію, пов’язаному з одержанням презенту.

Якщо відносини з партнерами зачіпають не тільки сферу бізнесу, а й особисті інтереси, то в якості подарунка можна використовувати товари для дому. Корисні побутові предмети з логотипом компанії будуть нагадувати людині про ваше дружньому ставленні і знайомстві. Подібні подарунки доречні також для вручення співробітникам компанії. Організація, яка цінує своїх працівників, може піднести їм приємні і корисні дрібниці для дому та офісу, одяг з символікою.

Сувеніри для постійних партнерів

Подарунки для бізнес-партнерів, з якими ви співпрацюєте протягом багатьох років, повинні бути щоразу унікальними. Важливо придумати презент, який буде відрізнятися від того, що ви дарували в минулому році. Оригінальні сувеніри з логотипом оцінять по достоїнству, якщо вони будуть виглядати ефектно і стильно.

Презенти для промо-акцій

При виготовленні сувенірної продукції для промо-акцій необхідно керуватися принципом розумної економії. Метою таких заходів є підвищення впізнаваності компанії, тому в якості сувенірів підійдуть ручки, брелоки, блокноти, запальнички, календарі, магніти. Подарунки повинні бути простими і цікавими. Важливо продумати грамотне розташування логотипу і назви компанії, щоб потенційні клієнти звернули увагу на символіку.

Ексклюзивні подарунки

Особливе місце в сувенірній продукції відводиться VIP-сувенірів. Кожен ексклюзивний презент створюється для конкретної людини. При цьому враховуються особисті смаки, захоплення і пристрасті обдаровуваного. Логотип не повинен бути нав’язливим, але його присутність обов’язкова. VIP-подарунок підкреслює ваше особливе ставлення до партнера або постійному клієнтові. Такі презенти даруються по особливих випадках і виробляються в одиничних екземплярах.

До вибору сувенірів з фірмовою символікою треба ставитися дуже уважно і серйозно. Хороший подарунок від компанії сприяє формуванню позитивного іміджу серед партнерів та клієнтів. У цій справі немає дрібниць, тому виробництво сувенірної продукції варто замовляти досвідченим фахівцям.

Копирование материалов сайта запрещено!

Полезно прочитать:

Как изготавливают кружки и футболки c рекламой?

Галстук для рекламы: эксклюзивно и необычно

Коментарі

CALL NOW
+
Call me!