Час роботи : з 10.00 до 19.00 Вихідні по домовленості

Поліграфія та друкарня в Києві (Україна) - okprint.com.ua

Поліграфія в Україні − невід'ємна складова сучасних маркетингових кампаній. Вона виконує дві основні функції: масового інформування та залучення цільової аудиторії. Сьогодні поліграфія в Києві дозволяє споживачеві розібратися в різноманітті пропозицій на ринку збуту. Наприклад:

листівка гарантує масову рекламну кампанію при мінімальних витратах;

флаєр приверне цільову аудиторію;

брошура розповість повну інформацію про ваш бренд;

календарі і наклейки будуть нагадувати клієнтам і партнерам про вас.

Оперативна поліграфія та види робіт OkPrint

Якщо вам необхідна оперативна поліграфія, заходите на okprint.com.ua. У галереї робіт, представленій на сайті, можна відшукати чимало прикладів оперативної поліграфії, виготовленої фахівцями OkPrint! Головна вимога до поліграфії в Києві (Україна) - це оригінальне і якісне виконання. Важливо, щоб друкована продукція мала фірмовеу відмінність, щоб ви виділялися на тлі конкурентів. Якщо досвіду в дизайнерській сфері у вас немає, талановиті фахівці поліграфії та типографії Києва з okprint.com.ua прийдуть вам на допомогу! За вашим індивідуальним замовленням цифрова друкарня виготовить:

візитки;

бланки;

конверти;

папки;

книги для записів;

плакати;

листівки;

запрошення;

дипломи;

сертифікати;

грамоти;

наклейки.

Також в поліграфічні послуги в Києві входить перенесення будь-якого зображення на чашку, футболку або кепку.

Поліграфічні послуги в Києві

Поліграфічна продукція – це кращий спосіб розповісти широкій аудиторії про вашу компанію. Адже не секрет, що однією з основних складових ефективної маркетингової політики є рекламна поліграфія. Вона привертає увагу споживача до ваших товарів і послуг, збільшуючи зростання продажів. Де замовити якісний друк? Вашій увазі предасталені послуги поліграфії від OkPrint! Поліграфія та друкарня OkPrint пропонує такі послуги:

цифровий друк в ч / б або кольоровому варіанті;

широкоформатний друк з роздільною здатністю 720 dpi або 1440 dpi;

друк на будь-яких поверхнях;

тиражування на різографі А3 і А4 формату;

плотерна порізка листова або широкоформатний;

плотерна порізка паперу;

тиснення і конгрев;

післядрукарські роботи (скріплення пружиною або скобою, обрізка кутів, біговка, ламінація);

виготовлення сувенірної продукції (друк на кружках, футболках і кепках);

персоналізація;

збірні тиражі;

дизайн.

Всі поліграфічні послуги фахівці компанії надають оперативно і якісно, ​​з дотриманням зазначених у договорі термінів.

Цифрова друкарня OkPrint – Київ

Цифрова поліграфія зробила справжню революцію в друкованій сфері. Така поліграфія і друкарня повністю позбавлена ​​недоліків аналогової друку - вона зводить до нуля ймовірність отримання спотворень на зображенні. Цифровий друк відкриває перед дизайнерами колосальні можливості. Якщо вас зацікавили поліграфічні послуги в Києві, а саме цифровий друк, варто дізнатися про її плюси!

1. Швидкість − головна перевага. Технологія не передбачає попереднього створення кліше та іншу підготовку. Зображення просто виводиться з ПК на принтер, після чого запускається друк. Це економить час і дозволяє працювати навіть з невеликими тиражами.

2. Можливості цифрової поліграфії великі, що позначається на якості поліграфічної продукції. Зображення виходить яскравим і чітким.

3. Вартість примірника друкованої продукції ніяк не залежить від тиражу. Звернутися за послугами OkPrint можна навіть тоді, коли ви потребуєте виготовленні одиничної позиції.

4. Технологія дозволяє працювати не тільки з папером, а й з тканиною або плівкою. Це істотно розширює сферу її застосування.

Переваги роботи з цифровою друкарнею OkPrint в Києві

Які ж переваги має поліграфія в Києві (Україна) від OkPrint? Про що вам необхідно знати? По-перше, існує кілька варіантів доставки поліграфічної продукції:

1. Самовивіз з київського офісу за попередньою домовленістю про точний час зустрічі.

2. У вас немає можливості забрати замовлення? Кур'єр доставить вам оперативну поліграфію в будь-яку точку столиці. За це вам доведеться заплатити всього 30 гривень. Якщо ж сума замовлення перевищує 1000 гривень, спеціально для вас передбачена безкоштовна доставка!

3. Як бути, якщо ви живете далеко від столиці і не бажаєте користуватися послугами місцевої поліграфії сумнівної якості? OkPrint доставляє продукцію по всій країні за допомогою посередників. Замовлення буде відправлене після повної передоплати протягом трьох робочих днів. У разі перевищення суми замовлення від 1000 гривень, доставка буде здійснена безкоштовно.

По-друге, з кожним клієнтом цифрова друкарня в Києві ОкПрінт укладає договір, в якому обумовлюються строки виконання роботи і установлену суму. По-третє, OkPrint використовує в роботі високотехнологічне обладнання, якому під силу впоратися навіть з найскладнішою поліграфією в Києві. Ми втілимо в життя будь-які, навіть найсміливіші ваші ідеї, які ми з легкістю втілимо в життя! Якщо вам не зрозумілі якісь поліграфічні терміни, загляньте в поліграфічний словник на сайті okprint.com.ua. Також отримати докладні відповіді на ваші запитання завжди можна у фахівців компанії з 10:00 до 19:00. З нами поліграфія і друкарня в Києві - okprint.com.ua доступна кожному! Поліграфічні послуги вам нададуть в оптимальні терміни, а продукція приємно здивує своєю якістю та ціною!

CALL NOW
+
Call me!