Час роботи : з 10.00 до 19.00 Вихідні по домовленості

ШИРОКОФОРМАТНАЯ ПЕЧАТЬ
 Материал 1…5 м 5…21… м
Бумага 200 грм/м2 6,666666667 6
Пленка Oracal/Neshen (Германия) 8,333333333 6,666666667
Банер фронтлит 440 грм/м2 6,666666667 6


* 1440 dpi – EPSON SC-30610,  Фотокачество

Цены указаны в гривнах с учетом НДС

 

Заказать

 

Зовнішній та інтер’єрний широкоформатний друк Київ

Широкоформатний друк – це повнокольоровий друк високої якості на матеріалі великого розміру.
Які види широкоформатного друку можна виділити?
За допомогою широкоформатного друку, можливо, виготовити зовнішню і інтер’єрну рекламу, а так само оформити інтер’єр приміщень.

Широкоформатний друк поділяється на два види:

 • зовнішній;
 • інтер’єрний.

Чим відрізняються ці два підвиди?

Для зовнішньої широкоформатного друку дуже важливо, що б основа та друк сама були стійкі до впливу навколишнього середовища (дощу, снігу і т.д.) і не вигоряли під сонцем. Для інтер’єрної широкоформатного друку важливо, що б якість друку була на високому рівні, тобто зображення великого дозвіл, фарби були яскравими.

На яких матеріалах можлива широкоформатний друк?

 • банері;
 • банерній сітці;
 • самоклейках;
 • папері;
 • полотні;
 • тканини.

За допомогою широкоформатного друку можливо друкувати:

 • банери;
 • постери (плакати);
 • виготовлення перетяжок;
 • фотошпалери;
 • на полотні;
 • оформляти вітрини;
 • на оракалі;
 • оформляти виставкові зали.

Для широкоформатного друку дуже важливо якісно нанести зображення, при цьому для основи під друк використовувати якісний матеріал.

Переваги , види та застосування широкоформатного друку

Широкоформатний друк дозволять проводити друк зображень на полімерних матеріалах , які можуть мати дуже великий розмір. Основною перевагою подібної друку є його доступність та отримання картинки високої якості.

Для виготовлення подібної продукції потрібна лише спеціальний принтер , який називається плоттер . Найбільшого поширення широкоформатний друк отримала серед рекламних продуктів. Вона використовується для виготовлення різного роду банерів , плакатів , стендів , розтяжок і будь-яких інших видів великої рекламної продукції. Це досить доступний спосіб заявити про свою розвивається фірмі і залучити нових клієнтів.

Подібна продукція використовується як для внутрішньої , так і для зовнішньої реклами. Завдяки високій стійкості фарби , плакати можуть перебувати на вулиці , під дією несприятливих погодних умов , і при цьому не втратять свій блиск і чіткість зображення. Також , подібна методика друку використовується при організації та оформленні різних виставок , а також для проведення рекламних акцій.

Широкоформатний друк можна розділити на кілька видів

Одним з видів широкоформатного є рекламна друк , про яку вже згадувалося раніше . Хочеться також додати , що вона користується дуже великою популярність серед рекламних компаній , завдяки своїй доступності і відносній дешевизні виготовляється.

Як окремий вид можна також виділити інтер’єрний друк . Її сутність полягає у виготовленні продукції , яка спрямована на поліпшення естетичної краси вашого інтер’єру. У першу чергу , це великі картини та фотографії. Якщо стіни вашого житла не радують вас своєю однотонністю , і навівають на вас тугу при кожному погляді на них , у вас є рішення. У друкарні ви можете замовити будь-яку кількість великих зображень , якими ви зможете прикрасити стіни свого житла і додати їм неповторний колорит. Це можуть бути скоєно будь ілюстрації , від картин відомих художників , до ваших сімейних фотографій , або просто плакатів улюбленої музичної групи.

Також , широкоформатний друк може використовувати при виготовленні великих креслень і графіків . Подібна технологія дуже затребувана серед власників конструкторських агентств. При використанні даного методу друку можна виготовити досить великі креслення будь-яких споруд і конструкції, при цьому отримавши дуже гарна якість друку .

Вам необхідно замовити широкоформатний друк, будь то зовнішня широкоформатний друк або інтер’єрна широкоформатний друк – телефонуйте!
Можлива так само термінова широкоформатний друк!

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

CALL NOW
+
Call me!